1. Johny071994 18

Aktualności

Ostre strzelanie w Żyrardowie

• autor: mlodziak777, 2013-10-19 22:57

Ostre strzelanie w rozegranym 19.10.2013r. meczu 8 kolejki piłkarskiej B klasy urządzili sobie piłkarze Wrzosu Międzyborów, którzy rozbili w pył zespół Czerwonych Smoków z Brwinowa pokonując ich 20:0. Bramki dla podopiecznych Marcina Zawiślańskiego i Piotra Maniewskiego zdobyli: Marcin Zawiślański 3, Piotr Łazarczyk 3, Kamil Ciesielski 3, Radosław Pałuba 3, Artur Giszczyński 2, Adrian Łukawski 2, Marcin Zawiślański 2, Łukasz Szerment,  Dawid Świercz,  Adam Rubacha, Damian Obłąkowski

Mecz zaczął zespół Wrzosu, który od początku narzucił swoje warunki gry. Już w 2 minucie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Łazarczyka przejął Świercz, który zdecydował się na lob, ale był on nieskuteczny. W 3 minucie z kolei Szymczak z autu zagrał do Pałuby, który po przyjęciu piłki za mocno sobie ją wypuścił. W 7 minucie Łazarczyk zagrał do Giszczyńskiego, który odegrał do Świercza. Ten uderzył prosto w ręce bramkarza. W 8 minucie Świercz zagrywa do Szermenta, a ten otwiera wynik spotkania. Wrzos prowadził 1:0. W 13 minucie po dośrodkowaniu Łazarczyka na 2:0 podwyższa Ciesielski. W 15 minucie Szymczak zagrywa prostopadle do Pałuby. Ten przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem, ale piłka trafia pod nogi Ciesielskiego, który podwyższa na 3:0. W 18 minucie Ciesielski wykorzystuje błąd bramkarza, który podał mu piłkę prosto pod nogi i robi się 4:0. W 19 minucie Ciesielski sam zagrywa do Pałuby, który po minięciu bramkarza podwyższa na 5:0. W kolejnych minutach drużyna Wrzosu tworzyła kolejne okazje na zdobycie bramki, które zostały jednak łatwo zaprzepaszczone. Na kolejnego gola trzeba było czekać do 33 minuty, wtedy to Łazarczyk zdobywa szóstą bramkę. W 34 minucie miała miejsce jedyna akcja gospodarzy tego meczu. Prostopadłe podanie dostał Kozaczuk, który sprawdził nie mający dotychczas okazji na interwencję Adamka, który spisał się dobrze. W 35 minucie Świercz zdobywa siódmą bramkę. W 42 minucie Pałuba strzela i robi się 8:0. Wynik pierwszej połowy zostaje ustalony w 44 minucie. Rubacha zagrywa do Pałuby, a ten założył bramkarzowi popularną dziurę. Do przerwy Wrzos prowadził z Czerwonymi Smokami Brwinów 9:0.

Po przerwie worek z bramkami rozwiązał się w 54 minucie. Wtedy to Łazarczyk zagrał do Zawiślańskiego, który odegrał do Giszczyńskiego, a ten podwyższa na 10:0. W 56 minucie Obłąkowski zagrywa do Łazarczyka, a ten wykłada Zawiślańskiego i robi się 11:0. W 57 minucie bardzo dobrym strzałem z rzutu wolnego Rubacha podwyższa na 12:0. W 58 minucie Szymczak zagrywa w pole karne, a tam na strzał po przyjęciu decyduje się Łazarczyk. Piłka odbija się od słupka ale ambitnie walczący o nią Zawiślański zdobywa trzynastą bramkę. W 65 minucie Łazarczyk strzela czternastą bramkę dla podopiecznych Marcina Zawiślańskiego i Piotra Maniewskiego. W 67 minucie Giszczyński zagrywa do Obłąkowskiego, który podwyższa na 15:0. W 76 minucie Głowacki zagrywa do Łukawskiego, który strzela na 16:0. W 77 minucie po zagraniu Głowackiego Łazarczyk zdobywa kolejnego gola i jest już 17:0. W 79 minucie Jędrzejewicz zagrał do Giszczyńskiego i mamy 18:0. W 83 minucie Łazarczyk podwyższa na 19:0. Ostatecznie wynik spotkania zostaje ustalony w 84 minucie za sprawą Łukawskiego. Ostatecznie piłkarze Wrzosu Międzyborów nie mieli litości i w wysokich rozmiarach 20:0 pokonali outsidera rozgrywek Czerwone Smoki Brwinów. Następne spotkanie podopieczni Marcina Zawiślańskiego i Piotra Maniewskiego rozegrają w sobotę 26.10.2013r. o 18:00. Ich przeciwnikiem będzie drużyna Salosu Żyrardów. Mecz odbędzie się na sztucznym boisku w Żyrardowie.

Skład Smoków:

Ślendak, Michalak, Strzałkowski, Kozaczuk, Lach, Jałowiecki, Czwarno, Grzywacz, Wierzbicki, Niemirowski, Feluś